Sestava

Kapela vznikla před 10-ti lety jako seskupení čtyřech kamarádů, kteří po čase zjistili, že mají společnou zálibu a tou je muzika.

Jednou, při snaze rozšířit náš repertoár o skladbu skupiny AC/DC, jsme si uvědomili, že hlas našeho tenkrát ještě kytaristy je tak věrný, že by bylo škoda nacvičit pouze jedinou skladbu. Přidali jsme další a pak další a další... Nakonec jsme dospěli k názoru, že budeme dělat muziku "jednodruhovou" (jednoho interpreta). A tak vznikl cover band AC/DS (DoSvestek původní název seskupení).

 

Omezili jsme konzumaci alkoholu a kubánských doutníků :o)) z kytaristy jsme udělali frontmana, z klávesáka kytaristu (Malcolma) a do party přibrali Juru, kterého později nahradil Honza. 

Jelikož je kapela složena z protřelých a zkušených muzikantů je každý song vypilován téměř k dokonalosti vč. vokálů.

 

 

frontman Bon/Brian

"Gapa"

vybavení: mikrofon "bezdrát" SLX SM58 Beta, mikrofon "drát" SLX SM58 Beta , InEar Pasgao

 

kytara - Angus

"Markoz"

vybavení: Gibson SG standard cherry red vybavený snímačem Angug Young signatured, Gibson SG standard black chinesse custom made vybavené snímači RM pickup custom, celolampová hlava 50W - 800 replica upravený panem Zemanem (DORD), box custom osazený Celestion V30.

 

kytara - Malcolm

"Sváťa"

vybavení: GRETSCH G6131 chinese custom made osazená snímačem Filtertron Hi-sensitive, celolampová hlava 50W - 800 replica upravený panem Zemanem (DORD), box custom osazený Celestion V30/Eminence.

 

basa - Cliff

"Ross"

vybavení: baskytara IBANEZ osazená snímači a aktivní elektronikou RM pickup, kombo 220W AMPEG BA115HP.

 

bicí - Phil

 

"Honza"

vybavení: bicí PREMIER CABRIA nebo BASIX, činely PAISTE

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ex-členové:

"Jura"

vybavení: bicí PREMIER CABRIA XPK, činely PAISTE